Facebook
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: Po - Pá 8-19 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Není-li pro Vás příjemné čekat na doručení balíčku, můžete vyzkoušet službu GLS Parcel Shop.
Váš balíček bude odeslán na vámi zvolené místo, kde si jej ve volném čase vyzvednete.

 

 

 

 

Montujeme tažná zařízení téměř na všechny typy automobilů. Po vyplnění krátkého formuláře Vám můžeme poslat cenovou nabídku. Více info zde.

 

 

 

U nás si můžete vypůjčit střešní nosiče, nosiče kol na střechu nebo na tažné zařízení a samozřejmě také střešní autoboxy. Více info zde.

 

 

 

V naší nabídce naleznete nosiče kol na střechu či tažné zařízení. Neváhejte nás kontaktovat při potížích s výběrem. Prozkoumat nosiče kol.

 

 

 

V naší kamenné prodejně a půjčovně v Opavě
na adrese Hlavní 64, Opava-Kylešovice.
Otevírací doba:  Po - Pá: 9-17 hod.
 

 

  1. Úvod
  2. Naše služby
O naší společnosti

SPECIALISTA NA STŘEŠNÍ AUTOMOBILOVÉ NOSIČE, AUTOBOXY A TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ

 

V tomto segmentu trhu se pohybujeme již od roku 2003. Díky úzké specializaci a vlastnímu testování nabízených výrobků jsme schopni našim zákazníkům poskytnout nejen kvalitní poradenství při nákupu, instalaci a montáž zakoupeného zboží, ale také záruční a pozáruční servis nabízených výrobků.


Naše nabídka zahrnuje střešní nosiče pro velkou škálu modélů většiny automobilových značek. Dálé střešní automobilové boxy pro jednoduchý převoz Vašich zavazadel. Nosiče kol s různým způsobem uchycení (na střechu vozidla, na tažné zařízení, případně na zadní dveře). Pro zimní radovánky poté nosiče pro lyže a snowboardy.

 
Kromě nosičů
a u nás najdete také příslušenství pro auta v podobě různých jednoduchých vychytávek od plachet pro převoz domácích mazličků, gumových koberců či gumových/plastových van do kufru, sněhových řetězůpo tažná zařízení pro Vaše auto.

 

Jsme držiteli autorizací pro montáže podélných nosičů a tažných zařízení.


Tažná zařízení?

Dle modelu auta lze jednodušše vyhledat tažné zařízení právě pro Váš vůz, vybrat vhodnou elektrickou zásuvku dle Vašeho výběru (dle parkovacích senzorů apod.). Jsme držiteli autorizací pro montáže tažných zařízení, a proto je velmi pohodlné koupit u nás tažné zařízení, vybrat elektrickou zásuvku a domluvit termín pro montáž.