Facebook
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: Po - Pá 8-19 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

MONTÁŽE TAŽNÉHO

Klikněte pro více informací.

 


VZHŮRU NA KOLA

Vyberte si u nás ten pravý nosič kol.

 


NAJDETE NÁS

V naší kamenné prodejně.

 


OTEVÍRACÍ DOBA

  1. Úvod
  2. Naše služby
  3. Montáže tažných zařízení

Slide

Máte zájem o koupi tažného zařízení, případně i montáže? Kontaktujte nás pomocí formuláře. Na Vámi zvolený e-mail Vám odešleme cenovou nabídku.

Poptávka tažného zařízení

Jméno a přijmení *
Telefon *
E-mail *
Značka vozidla *
Model vozidla *
Rok výroby *
Karoserie
Typ tažného zařízení
Typ zásuvky
Zájem o montáž v Opavě *
Poznámka
Opište text z obrázku*
Montáže tažných zařízení

Jsme autorizovaným montážním střediskem tažných zařízení značek  GALIA, WESTFALIA, BRINK, BOSAL, HAKPOL, STEINHOF, AUTO HAK ad. 

Všechna námi dodávaná a montovaná tažná zařízení mají veškeré potřené homologace pro jejich použití a montáž v ČR. Díky autorizacím k montáži, které jsme obdrželi od dovozců nebo výrobců tažných zařízení, nemá námi provedená dodatečná montáž tažného zařízení jakýkoli vliv na záruku na vozidlo (viz. Nařízení Komise (EU) čís. 461/2010, neboli tzv. Bloková vyjímka).

Tažná zařízení a elektroinstalace pro Vaše vozidlo je možné dodat v několika provedeních a při jeho výběru je vhodné zvážit všechny eventuality jeho používání. 

Tažná zařízení

1) pevné provedení - nejpoužívanější provedení tažných zařízení.  Kulový čep je trvale instalován na vozidle a může lehce překážet při pohybu kolem zádi vozidla. Nevyžaduje však žádnou údržbu a je ideální pro časté používání, kdy by bylo jeho neustálé nasazování a sundávání obtěžující. Toto provedení také nabízí nejnižší cenu. 

2) vodorovné bajonetové provedení - zlatá střední cesta mezi tažnými zařízeními. Pod nárazníkem je viditelný upínací element kulového čepu, tzv. domeček. Kulový čep lze kdykoli jednoduše bez nářadí sundat (dle platné legislativy musí být odnimatelný kulový čep zdemontován, pokud není používán) a nijak nepřekáží při nakládce a vykládce ze zavazadlového prostoru vozidla. Bajonetové tažné zařízení vyžaduje pro správnou funkčnost určitou údržbu - obě jeho části, domeček a zasunovací část kulového čepu, musí být udržovány čisté a promazané. 

3) svislé bajonetové provedení - nejelegantnější řešení tažného zařízení. Upínací element kulového čepu tažného zařízení (domeček) je schován pod nárazníkem vozidla. Po snadném odejmutí kulového čepu tedy není na vozidle tažné zařízení jakkoli viditelné. Stejně jako u vodorovného bajonetového tažného zařízení musí být kulový čep zdemontován, pokud není používán. A opět vyžaduje alespoň minimální údržbu - uzdržování v čistotě, občasné promazávání. 

 

V případě jakýchkoli dotazů, zájmu o cenovou kalkulaci nebo přimo požadavku na montáž tažného zařízení nás kontaktujte nejlépe telefonicky na čísle 776 839 986. Vše s Vámi probereme a domluvíme se na dalších podrobnostech.