Facebook
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: Po - Pá 8-19 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

MONTÁŽE TAŽNÉHO

Klikněte pro více informací.

 


VZHŮRU NA KOLA

Vyberte si u nás ten pravý nosič kol.

 


NAJDETE NÁS

V naší kamenné prodejně.

 


OTEVÍRACÍ DOBA

  1. Úvod
  2. Doporučujeme

Doporučujeme

Střešní nosiče, autoboxy, nosiče kol nebo lyží.

Naše tipy zahrnují nabídku vytvořenou přímo námi na základě zkušeností s produkty, testování produktů přímo námi nebo našimi zákazníky nejen v prodeji, ale i půjčovně.

Snažíme se najít tu nejlepší možnou volbu právě pro Vás. V následujících článcích si můžete podívat, co bychom Vám doporučili z hlediska dobré až výborné kvality spolu s příznivou cenou.

Je třeba zmínit, že vypichujeme to, co nám v daném poměru dává smysl. Nemusí se tak zde objevit jiné produkty, které jsou taktéž na vysoké a velmi dobré úrovni.

Nejnovější články

04.09.2020
Sněhové řetězy jsou důležitým partnerem v oblíbeném zimním období. Na trhu najdeme spoustu výrobců sněhových řetězů. My jsme si pro Vás připravili zajímavé řešení v podobě sněhových řetězů od výrobce Compass.
04.09.2020
Příčníky jsou střešní nosiče, které se upínají na podélníky. Ne všechny příčníky však mají dobré schopnosti. U příčníků mohou nastat problémy, kdy jsou hlučné, pískají, jsou zbytečně vysoké a designově pak na autě nevypadají příliš dobře. My Vám doporučíme Elson Auto. Proč?
04.09.2020
Zima je brzy tady a je třeba se připravit na zimní radovánky. Převážet lyže uvnitř auta je poměrně nepohodlné, hlavně po lyžování či snowboardování, kdy se v autě rozpustí i ty nejmenší kousky sněhu, které jsme nestihli utřít. Skladování boxu je nemožné, a proto máme nosiče lyží!
Článků na stránku 102030