Facebook
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: Po - Pá 8-19 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

Není-li pro Vás příjemné čekat na doručení balíčku, můžete vyzkoušet službu GLS Parcel Shop.
Váš balíček bude odeslán na vámi zvolené místo, kde si jej ve volném čase vyzvednete.

 

 

 

 

Montujeme tažná zařízení téměř na všechny typy automobilů. Po vyplnění krátkého formuláře Vám můžeme poslat cenovou nabídku. Více info zde.

 

 

 

U nás si můžete vypůjčit střešní nosiče, nosiče kol na střechu nebo na tažné zařízení a samozřejmě také střešní autoboxy. Více info zde.

 

 

 

V naší nabídce naleznete nosiče kol na střechu či tažné zařízení. Neváhejte nás kontaktovat při potížích s výběrem. Prozkoumat nosiče kol.

 

 

 

V naší kamenné prodejně a půjčovně v Opavě
na adrese Hlavní 64, Opava-Kylešovice.
Otevírací doba:  Po - Pá: 9-17 hod.
 

 

  1. Úvod
  2. Naše tipy

Naše tipy

Střešní nosiče, autoboxy, nosiče kol nebo lyží.

Naše tipy zahrnují nabídku vytvořenou přímo námi na základě zkušeností s produkty, testování produktů přímo námi nebo našimi zákazníky nejen v prodeji, ale i půjčovně.

Snažíme se najít tu nejlepší možnou volbu právě pro Vás. V následujících článcích si můžete podívat, co bychom Vám doporučili z hlediska dobré až výborné kvality spolu s příznivou cenou.

Je třeba zmínit, že vypichujeme to, co nám v daném poměru dává smysl. Nemusí se tak zde objevit jiné produkty, které jsou taktéž na vysoké a velmi dobré úrovni.

Nejnovější články

04.09.2020
Sněhové řetězy jsou důležitým partnerem v oblíbeném zimním období. Na trhu najdeme spoustu výrobců sněhových řetězů. My jsme si pro Vás připravili zajímavé řešení v podobě sněhových řetězů od výrobce Compass.
04.09.2020
Příčníky jsou střešní nosiče, které se upínají na podélníky. Ne všechny příčníky však mají dobré schopnosti. U příčníků mohou nastat problémy, kdy jsou hlučné, pískají, jsou zbytečně vysoké a designově pak na autě nevypadají příliš dobře. My Vám doporučíme Elson Auto. Proč?
04.09.2020
Zima je brzy tady a je třeba se připravit na zimní radovánky. Převážet lyže uvnitř auta je poměrně nepohodlné, hlavně po lyžování či snowboardování, kdy se v autě rozpustí i ty nejmenší kousky sněhu, které jsme nestihli utřít. Skladování boxu je nemožné, a proto máme nosiče lyží!
Článků na stránku 102030