Facebook
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: Po - Pá 8-19 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Není-li pro Vás příjemné čekat na doručení balíčku, můžete vyzkoušet službu GLS Parcel Shop.
Váš balíček bude odeslán na vámi zvolené místo, kde si jej ve volném čase vyzvednete.

 

 

 

 

Montujeme tažná zařízení téměř na všechny typy automobilů. Po vyplnění krátkého formuláře Vám můžeme poslat cenovou nabídku. Více info zde.

 

 

 

U nás si můžete vypůjčit střešní nosiče, nosiče kol na střechu nebo na tažné zařízení a samozřejmě také střešní autoboxy. Více info zde.

 

 

 

V naší nabídce naleznete nosiče kol na střechu či tažné zařízení. Neváhejte nás kontaktovat při potížích s výběrem. Prozkoumat nosiče kol.

 

 

 

V naší kamenné prodejně a půjčovně v Opavě
na adrese Hlavní 64, Opava-Kylešovice.
Otevírací doba:  Po - Pá: 9-17 hod.
 

 

  1. Úvod
  2. STŘEŠNÍ NOSIČE

Automobilové střešní nosiče a příčníky - přehledná volba dle typu auta

Střešní nosiče se využívají pro převoz nosičů kol, nosičů lyží nebo střešních autoboxů. Nicméně je lze využít i pro pracovní využití - např. převoz žebříků, dlouhých předmětů apod. Každé auto má svůj způsob uchycení střešních nosičů. Typové střešní nosiče jsou vyráběny vždy přesně pro konkrétní typ auta, respektující způsob uchycení dané výrobcem vozidla - hatchback, sedan, limousine či coupe. Naopak příčníky pro vozidla s podélníky nebo integrovanými podélníky (převážně kombíky, MPV či SUV) jsou daleko univerzálnější a někdy mohou příčníky  posloužit i pro jiné vozidlo po jeho prodeji či výměně. 

Zvolte značku svého vozidla