Facebook
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: Po - Pá 8-19 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Není-li pro Vás příjemné čekat na doručení balíčku, můžete vyzkoušet službu GLS Parcel Shop.
Váš balíček bude odeslán na vámi zvolené místo, kde si jej ve volném čase vyzvednete.

 

 

 

 

Montujeme tažná zařízení téměř na všechny typy automobilů. Po vyplnění krátkého formuláře Vám můžeme poslat cenovou nabídku. Více info zde.

 

 

 

U nás si můžete vypůjčit střešní nosiče, nosiče kol na střechu nebo na tažné zařízení a samozřejmě také střešní autoboxy. Více info zde.

 

 

 

V naší nabídce naleznete nosiče kol na střechu či tažné zařízení. Neváhejte nás kontaktovat při potížích s výběrem. Prozkoumat nosiče kol.

 

 

 

V naší kamenné prodejně a půjčovně v Opavě
na adrese Hlavní 64, Opava-Kylešovice.
Otevírací doba:  Po - Pá: 9-17 hod.
 

 

  1. Úvod
  2. Příčníky na podélníky nebo na integrované podélníky
Příčníky na podélníky nebo na integrované podélníky

Vyznačují se hlavně svou univerzálností. Lze je použít na vícero typech aut a to jen díky svým podélníkům. Jako příklad poslouží vůz Škoda Octavia (kombi). Od první generace až po dnešní generaci můžeme využít univerzální příčníky a není třeba je pořád měnit. 

Je třeba myslet na šířku auta. Například příčníky na zmíněnou Octávii mají tyče o délce 115 cm a nebudou dostačující pro vozidlo jakým je třeba Volkswagen Touareg, na který je třeba využít tyče o délce 125 cm.

Není však pravidlem, že všechny produkty budou univerzální. Každý výrobce má svůj způsob rozlišení příčníků pro klasické podélníky a pro integrované. Např. nejznámější výrobce THULE má rozlišené příčníky pro Octavii 3 kombi a novou Octavii 4 kombi.